Profesyonel kurumsal kimlik

Firmanız için olmazsa olmazlardan olan kurumsal kimlik ile markanızın insanlar tarafından bilinirlik haline gelir. Profesyonel tasarlanmış logo ve kurumsallığa uyum sağlayan kartvizit, katalog, broşür vb gibi çalışmalar kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır.

kurumsal kimlik hizmetlerimiz

Metin ve resimlerden oluşan sembollerdir. Ama çok daha fazlası olabilirler! İyi bir logo, markanızın temel taşıdır. Müşterileriniz ne yaptığınızı, kim olduğunuzu ve neye değer verdiğinizi anlamalarına yardımcı olur.

Kartvizit, şirketinizin markasını temsil eder. Sadece isim, unvan, e-posta, web sitesi, adres ve telefon numarası gibi önemli kişisel iletişim bilgilerini iletmekle kalmaz, aynı zamanda çoğu zaman işletmenin genel imajının ilk teşhiridir. Marka kimliği için şirket logosu belirgin bir şekilde gösterilir. Kullanılan yazı tipleri, renk, doku ve kağıt stoğu da temsil edilen endüstri türü hakkında bir mesaj verir. Kabartma, folyo damgalama, termografi veya laminasyon gibi özel baskı teknikleri kullanılabilir. Kartvizit, şirketin kişiliğini yansıtır ve ilk izlenimi verir.

Broşür, bir şablon, broşür veya broşüre katlanabilen, reklam için bilgilendirici bir kağıt belgedir. Broşürler, öncelikle bir şirketi, kuruluşu, ürünleri veya hizmetleri tanıtmak ve potansiyel müşterileri veya halkın üyelerini faydalar hakkında bilgilendirmek için kullanılan tanıtım belgeleridir.

 

Bir broşürün temel amacı, okuyucunun broşürün etrafında odaklandığı belirli bir konu hakkındaki bilgilerini genişletmektir.


Ürün kataloğu, alıcıların bir satın alma kararı vermesine yardımcı olan temel ürün ayrıntılarını listeleyen bir pazarlama teminatı türüdür. Bu ayrıntılar, ürün özelliklerini, açıklamaları, boyutları, fiyatı, ağırlığı, kullanılabilirliği, rengi, müşteri incelemelerini ve daha fazlasını içerir.

Bir poster genellikle metin ve görüntü bileşenlerinin bir kombinasyonundan oluşur. Modern çağda, posterler genellikle bir reklam biçimi olarak kullanılır.

Call Now ButtonHemen Ara